Informacje o organizatorze 

Ponad 60 lat
pokazujemy świat w niebanalny sposób!

Almatur to najdłużej działające biuro podróży w Polsce, które już od 1956 roku buduje swoją pozycję w branży turystycznej. Przez ten czas zmieniliśmy się dla Was przejechaliśmy świat wzdłuż i wszerz, począwszy od Polski, poprzez kraje ościenne aż po antypody. Ostatecznie znaleźliśmy się na pozycji lidera w organizacji obozów młodzieżowych. Każdego roku oferujemy naszym Klientom ponad 500 propozycji wyjazdów w najpiękniejsze zakątki świata. Wyjedź z nami gdziekolwiek zechcesz, a świat skurczy się do niewyobrażalnych rozmiarów!

Wieloletnie doświadczenie i dążenie do perfekcji

Naszą przygodę z turystyką rozpoczęliśmy jako biuro wyspecjalizowane w organizacji wycieczek dla środowiska akademickiego. Dziś posiadamy największą ofertę obozów młodzieżowych na rynku turystycznym. Obozy młodzieżowe to spełnienie najskrytszych marzeń młodych ludzi podczas podróży dalekich i bliskich w doborowym towarzystwie. Jesteśmy zorientowani na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Propagujemy aktywny wypoczynek! Nasze obozy są wyjątkowe dzięki szerokiemu spektrum aktywności, zajęć tematycznych i wykwalifikowanej kadrze instruktorów i wychowawców.

Obozy młodzieżowe
na najkorzystniejszych warunkach -sprawdź!

60 lat doświadczenia pozwoliło nam na nawiązanie sieci kontaktów z najbardziej renomowanymi firmami w kraju i za granicą. Zbudowaliśmy własną infrastrukturę turystyczną i ośrodki wypoczynkowe. Posiadamy własne autokary oraz doświadczoną kadrę pracowników, pilotów i opiekunów. Wyróżniamy się najlepiej rozbudowaną siecią blisko 1000 agentów na terenie całego kraju, a nasze biura znajdują się we wszystkich większych ośrodkach akademickich. Dzięki temu możesz obdarzyć nas zaufaniem, a my możemy być wciąż atrakcyjnym cenowo, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. 

Kontakt z organizatorem

Biuro Podróży i Turystyki
„Almatur – Częstochowa” Sp. z o.o.
F. Nowowiejskiego 2,
42-200 Częstochowa

tel.: 34 365 55 61,  
     34 324 43 68
     693 314 660

konto bankowe: ING Bank Śląski

nr: 71 1050 1168 1000 0005 0081 5592

uwagi do strony www prosimy kierować na adres: czestochowa@almatur.pl

www.almatur.czestochowa.pl